Google Spars با استفاده از IAC Barry Diller در شیوه های بازاریابی

Category: خبر های امروز

بر اساس اسناد بررسی شده توسط وال استریت ژورنال و افراد آشنا به موضوع ، گوگل در حال تصمیم گیری درباره مجازات های شدید به مجتمع آنلاین IAC / InterActive Corp است.

Google که تشخیص داد IAC کاربران را در مورد پسوندهای مرورگر خود گمراه کرده است ، می تواند تا حدی که این محصولات را از مرورگر Chrome خود منع کند. IAC ، زیر نظر رئیس باری دیلر ، عقب نشینی می کند و می گوید چنین اقدامی قسمت اصلی تجارت آن را خراب می کند.

واحد Alphabet Inc. تاکنون به توصیه داخلی تیم اعتماد و ایمنی Chrome خود در رابطه با IAC تا حدی عمل نکرده است زیرا این دو در برخی از گروه ها با یکدیگر رقیب هستند و به همین دلیل مدیران غول جستجو ، از جمله مدیر ارشد حقوقی کنت واکر ، نگران هستند با توجه به آشنایی افراد با این موضوع ، مجازاتها می تواند ضد رقابت تلقی شود.

گوگل در ماه اکتبر توسط دادستان های فدرال به دلیل ادعای انحصار ضد انحصاری در جستجو شکایت شد. مقامات ایالتی تحقیقات خود را به پایان می رسانند ، که ممکن است منجر به اتهامات اضافی شود. گوگل گفته است که هرگونه ادعایی را در دادگاه رد خواهد کرد.

نگرانی شرکت جستجو در مورد IAC در مورد برنامه های افزودنی مرورگر است که برنامه های خارجی هستند که در داخل مرورگر Chrome گوگل اجرا می شوند. برنامه های افزودنی مرورگر ساخته شده توسط IAC به کاربران قول دسترسی سریع به مطالبی مانند نقل قول های روزانه کتاب مقدس ، کتابچه های راهنمای ابزار قدرت و فرم های دولتی را می دهند.