خبر های امروز

FDA داروی کوکتل آنتی بادی کوژن -19 Regeneron را مجاز می کند

داروی آنتی بادی Covid-19 داروسازی Regeneron Inc. روز شنبه توسط تنظیم کننده های بهداشت ایالات متحده مجاز شد ، دومین بار در این ماه برای درمان بیمارانی که در بیمارستان بستری نیستند و در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید هستند ، تصویب شد.

سازمان غذا و دارو کوکتل داروی آنتی بادی را برای استفاده در درمان بیماران خفیف تا متوسط ​​Covid-19 از 12 سال به بالا ، از جمله افراد بالای 65 سال ، پاک کرد.

داروی Regeneron دو آنتی بادی ساخت آزمایشگاه را طراحی کرده است که برای اتصال به ویروس کرونا و جلوگیری از تکثیر و ربودن سلول های انسانی از آن استفاده می شود. این روش درمانی پس از توسعه توسط دانشمندان Regeneron در Tarrytown ، NY ، در اوایل سال جاری ، هنوز در آزمایشات بالینی در حال آزمایش است.

در ماه اکتبر ، این یکی از سه درمان دارویی بود که به رئیس جمهور ترامپ برای درمان Covid-19 داده شد. آقای ترامپ بعدا بهبودی خود را به داروی رگنرون نسبت داد. “آنها به من ریگنرون را دادند ، و این مانند باور نکردنی بود. بلافاصله احساس خوبی داشتم. ”

FDA گفت که استفاده اضطراری از دارو را مجاز دانسته است ، نوعی ترخیص کالا که آژانس در طول همه گیری همه گیر کرده است تا دسترسی به داروها را تسریع کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *