سنا کریستوفر والر ، اقتصاددان فدرال را به عنوان هیئت مدیره تأیید می کند

Category: خبر های امروز

سنا روز پنجشنبه در رای گیری یکی از گزینه های رئیس جمهور ترامپ در مورد خالی شدن شورای حکام فدرال رزرو را تأیید کرد که منعکس کننده افزایش تنش های حزبی در مورد مسائل مربوط به تغییر در آینده در ریاست جمهوری است.

کریستوفر والر ، مدیر تحقیقات در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس ، با رای 48-47 به دوره ای که تا ژانویه 2030 ادامه دارد تأیید شد. او امسال در جلسات کمیته بازار آزاد فدرال شرکت کرده است ظرفیت در بانک فدرال سنت لوئیس. وی پیش از پیوستن به بانک فدرال منطقه در سال 2009 ریاست گروه اقتصاد دانشگاه نوتردام را بر عهده داشت.

تحلیلگران گفتند که رای تأیید عمدتاً حزب ممکن است ارتباط چندانی با اعتراضات خاص به صلاحیت آقای والر نداشته باشد ، اما سرخوردگی گسترده تر دموکرات ها را از نحوه مدیریت امور مالی و پرسنلی دولت ترامپ در دوره اردک لنگ نشان داده است. به عنوان مثال ، وزارت خزانه داری ماه گذشته از تمدید تسهیلات اضطراری وام های فدرال رزرو که در 31 دسامبر منقضی می شود ، خودداری کرد.

پنج نفر از 12 دموکرات در ماه ژوئیه به پیشبرد نامزدی آقای والر از کمیته بانکی سنا رأی داده بودند ، اما وی روز پنجشنبه از دموکرات ها پشتیبانی نکرد. یکی از جمهوری خواهان ، سناتور رند پل از کنتاکی ، نیز با تایید وی مخالفت کرد.

به گفته پیتر کنتی براون ، مورخ فدرال در دانشگاه پنسیلوانیا ، این تأیید اولین باری بود که مجلس سنا در دوره ای لنگ اردک لنگ نشست که پس از انتخابات نوامبر قبل از پایان دوره ریاست جمهوری در ژانویه نشست.

مطالب پیشنهادی  لیپوماتیک چیست؛ با روشها، مزایا و عوارض آن آشنا شوید - چطور