ریمپ ایسیو تویوتا یاریس چه مزایایی دارد؟

Category: خبر های امروز

در این کارخانه تویویا کمکس اصلی نیز به تولید می رسد. این پیشرانه 4 سیلندر 1497 سی سی حجم دارد و سقف توان آن به 73 اسب بخار می رسد. یک جالیوانی به همراه لیوان نیز در ردیف عقب قرار دارد.جک خودرو در زیر صندلی راننده قرار دارد که با جابجایی صندلی می توان به آن دسترسی پیدا کرد.در مجموع کیفیت بکار رفته در این خودرو ی کوچک شایسته ی نام پر آوازه ی تویوتا بوده که برخلاف رقبای کره ای ؛به کیفیت بیشتر از آپشن اهمیت داده است. موتور ۲ لیتری با توان تولید ۳۸۱ اسب بخار قدرت و ۴۷۵ نیوتن متر گشتاور در کنار سیستم گیربکس ۷ سرعته اتوماتیک و شتاب صفر تا صد برقآسای ۴.۴ ثانیه جایی برای حرف باقی نمیگذارد. قدرت تولید شده پیشرانه توسط گیربکس 6 سرعته اتوماتیک به چرخهای جلو منتقل میشود. پیشرانه هیبریدی همانی است که یاریس هاچبک هم از آن استفاده می کند. ضمنا این مدل خودرو به سیستم ایمنی هوشمند کاهش سرعت برای جلوگیری از برخورد نیز مجهز شده که قادر است اشیاء و موانع در طول مسیر را تشخیص داده و در مورد آنها به راننده هشدار دهد و حتی در صورت ضرورت سیستم ترمز را به صورت اتوماتیک بهکار بیندازد.

موتور احتراق تا 40 درصد از راندمان حرارتی برخوردار است و می تواند وسیله نقلیه را به تنهایی در حالت چرخ محور از نظر قدرتی تغذیه کند. تویوتا یاریس هاچبک 2020 با اینکه یک خودرو کاملا جدید است اما آشنا به نظر میرسد. در ضمن دیگر نیاز هم نیست نگران اصل یا فرع بودن قطعاتی که میخرید باشید چون این موضوع بیشتر در مدلهای قدیمی صدق میکند تا مدلهای جدید. این خودرو به ۱۰/۲ ثانیه زمان نیاز دارد تا به سرعت ۹۶/۶ کیلومتر بر ساعت برسد. یاریس کراس دومین خودروی تویوتا در اروپا است که بر روی پلتفرم جدید TNGA طراحی شده و مشترکات زیادی با یاریس، کرولا و راو 4 دارد. اما انتظار پایان یافته و تویوتا آماده است تا مدل جدید خود یعنی Yaris را به بازار عرضه کند. وینسنت در Final Fantasy VII یکی از بهترین کارکترهایی است که به احتمال زیاد نتوانستید او را به گروهتان اضافه کنید. نتیجه گیری شما از برند این خودرو هرچه که باشد تفاوتی ندارد چراکه شما با یک خودروی بسیار زیبا و مدرن طرفید. هر چه مدل خودروی شما بالاتر باشد قطعات و لوازمیدکی آنها فراوانتر و درنتیجه قیمت آنها بهصرفهتر است. قیمت اولیه تویوتا یاریس 2021 از 15.990 دلار درایو-دور به بیش از 24.990 دلار رانندگی رسیده است.

آستانه قیمت این خودرو، حدود 37 هزار دلار خواهد بود. تویوتا یاریس GR دارای قیمت پایه 36.100 دلار خواهد بود و بالاترین تیپ آن با قیمت 41.600 دلار به فروش خواهد رسید. موجود با قیمت مناسب تومان . افزایش ۹ هزار و ۵۰۰ دلاری قیمت تویوتا یاریس سبب شد تا فروش این خودرو با کاهش ۷۵ درصدی در استرالیا مواجه شود. مثلاًمدلهای اصلی تویوتا در این آپشنهای ذکرشده معمولاً خوش قیمت هستند اما اگر قصد داشته باشید به سراغ برندهای دیگری بروید حتماً با قیمتهای تند و تیزتری مواجه میشوید. با تمامی این اوصاف اگر قصد خرید تویوتا یاریس را دارید حتماً سعی کنید به سراغ مدلهای جدیدتر بروید. ولی در دور دوم یاریس GR موفق شد با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت تست گوزن را با موفقیت به پایان برساند. بعد از 2 سال، بحث تولید و عرضه محصول جدید سایپا بر اساس مگا پلت فرم ملی SP100 بیش از همیشه جدی شده و قرار است خودروی شاهین در نیمه اول سال 99 و کراس اوور SP100 در نیمه دوم سال جاری به بازار بیاید. از همین رو مدلهای جدید که باید گرانتر باشند از مدلهای قدیمی ارزانترند. طراحان برای کابین این خودرو نیز از متریال باکیفیتی استفاده کردند که از این بخش میتوان به قاب نرم صفحه آمپر و تریم رو دریها اشاره کرد.

ضمن اینکه بازم پارس خودرو داره مگان رو مونتاژ میکنه معلومه چی در میاد! متشكرم:20: MoHaMaD ZaNd28-11-2009, 01:22 PMدوست عزيز مگان كدوم مدل مد نظرتونه ؟ خودرو یاریس هاچبک قرار است در دو مدل LE و XLE به بازار عرضه شود. سایپا روی این پلتفرم، در گام اول خودرو سدان شاهین و پس از آن کراس اوور شاهین را عرضه میکند. هندلینگ و کنترلپذیری خودرو در جاده و شهر در همان سطحی است که از یک سدان کوچک انتظار میرود و بهخوبی از پس از تأمین نیازهای خانوادگی و شهری بر خواهد آمد؛ البته نباید از تکانهای عرضی بدنه حین عبور پرسرعت از پیچها و مسیرهای منحنی شکل غافل شد. این خودرو در اصل نسخه هاچبک خودروی یاریس سدان است که به معنای دیگر همان خودروی مزدا2 با لوگوی تویوتا خواهد بود. یاریس 2020 هم در قسمت پشتی و در بخش چراغها همانند نسخه سدان خود طراحی شده. از آنجایی که رانندگی با یاریس سدان بسیار جذاب و جالب بود این انتظار میرود که رانندگی با این خودروی هاچبک هم همینطور باشد. وقتی که نگاهی به چرخ های عقب می اندازید و ترمز کاسه ای عقب را مشاهده می کنید، نا امیدیتان از یاریس دو چندان می شود. اما خدمات پس از فروش بسیار گسترده پارس را نمیتوان نادیده گرفت و البته بازار دست دوم پارس نیز به مراتب بهتر از لیفان است همچنین قطعات مصرفی آن هم ارزانتر و فراوانتر است.