برای Walmart’s Post-Covid Outlook ، بدون جمع منهای است

Category: خبر های امروز

تحولات واکسن مثبت – اخیراً از Moderna – به سرمایه گذاران اجازه می دهد زندگی پس از همه گیری را تصور کنند. برای خرده فروشان جعبه بزرگ مانند Walmart ، این س longerال دیگر معطوف نیست که چقدر می توانند کسب و کار کنند بلکه چقدر می توانند حفظ کنند.

درآمد کل والمارت در سه ماهه منتهی به 31 اکتبر 5.2٪ در مقایسه با سال قبل افزایش یافته است ، در حالی که فروش قابل مقایسه در فروشگاه های والمارت در آمریکا 6.4٪ افزایش یافته است ، بسیار بهتر از 4٪ انتظار تحلیلگران از نظر آلفا. درآمد تجارت الکترونیکی در ایالات متحده 79٪ رشد کرد و با زیان عملیاتی متوسط ​​روبرو شد. این به سود هر سهم 1.80 دلار تبدیل شده است که بسیار بهتر از انتظار اجماع 1.21 دلار است.

یکی از توضیحات بیشتر برای حاشیه تجارت الکترونیکی ، ترکیبی از محصولاتی بود که مشتریان به صورت آنلاین خریداری می کردند. خرده فروشان در تماس تلفنی صبح روز سه شنبه در مورد نتایج ، گفتند که کالاهای پوشاک و لوازم خانگی با حاشیه بالاتر فروش ویژه ای دارند ، اگرچه بازار اصلی شخص ثالث والمارت بود که فروش خود را با سه رقم افزایش داد.

والمارت گفت که فروش کلی از هجوم فروش در ماه سپتامبر که تا حدی ناشی از تأخیر در هزینه های بازگشت به مدرسه بود ، بهره مند شد. فروش مواد غذایی که در سه ماهه دوم از رقبا عقب مانده بود ، پس از اینکه Walmart ساعات فروشگاه خود را توسعه داد ، بهبود یافت.

مطالب پیشنهادی  هارد سرور چیست؟

بسیاری از روندهای شیوع بیماری در طی این سه ماهه ادامه داشت و خریداران از فروشگاه کمتر بازدید می کردند اما در هر سفر بیشتر خرید می کردند. با ورود ویروس های کرونا به سوابق جدید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که Walmart نباید انتظار یک فصل تعطیلات قوی را داشته باشد ، خصوصاً به دلیل اینکه زنجیره تامین و موجودی آن از زمان موج اول قفل شدن در شکل بسیار بهتری قرار دارد.